Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Szukasz inwestora? Weź udział w „Connect Day 2021”!

4 minuty czytania.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej online skierowanej do startupów oraz inwestorów poszukujących innowacyjnych rozwiązań, która odbędzie się w ramach wydarzenia pn. „Connect Day 2021”, w dniach 3-12 maja 2021 r.

 Czym jest "Connect Day"?

"Connect Day" to seria spotkań B2B, w formie giełdy koopercyjnej, podczas których korporacje i firmy z sektora MŚP, zainteresowane pozyskaniem nowych i innowacyjnych technologii mogą spotkać  startupy, w które zainwestują. Z kolei dla startupów to idealna okazja na to by zdobyć finansowanie na ich innowacyjne produkty.Wydarzenie składa się z części konferencyjnej, sesji pitchingowej dla startupów i tzw. reverse pitch dla korporacji.

Co zrobić by wziąć udział w wydarzeniu?

By wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie wydarzenia, w którym należy określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać. Dane zarejestrowanych firm, które spełnią kryteria, umieszczane są w katalogu na stronie internetowej wydarzenia (katalog uczestników dostępny jest tylko dla zarejestrowanych uczestników). Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby porozmawiać. W wybranych terminach odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych, indywidualnych spotkań online.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Termin rejestracji na wydarzenie upływa 30 kwietnia 2021 r. Zarejestrowani uczestnicy mogą umawiać spotkania od 12 kwietnia 2021 r.

Dodatkowe pytania dotyczące udziału w giełdzie kooperacyjnej prosimy kierować na adres e-mail: slawomir_biedermann@parp.gov.pl

 

źródło: trade.gov.pl