Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Webinar: Najważniejsze zmiany i bieżące problemy w VAT!

4 minuty czytania.

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Najważniejsze zmiany i bieżące problemy w VAT”, który odbędzie się w dniu 16 września 2021 r. w godz. 10.00 -14.00.

By zarejestrować się na spotkanie, należy wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się tutaj.

Zaproszenie adresowane jest do właścicieli firm, pracowników działów księgowych, podatkowych i finansowych oraz innych osób zajmujących się na co dzień rozliczaniem podatku.

Celem webinaru jest omówienie wprowadzonych i planowanych zmian w podatku VAT oraz aktualnych problemów dotyczących praktycznego stosowania przepisów o podatku VAT.

Webinar poprowadzą eksperci z Kancelarii Doradztwa Celnego i Podatkowego Rutkowski i Wspólnicy:

Pani Magdalena Chmielewska-Cholewa - Doradca podatkowy z 13-letnim doświadczeniem w zakresie VAT, ceł i akcyzy. Partner w Kancelarii KDCP Rutkowski i Wspólnicy, wspierającej w sprawach celnych i podatkowych polskie i zagraniczne spółki zaangażowane w krajowy i międzynarodowy obrót towarami.

Pani Aleksandra Ziaja - Doradca podatkowy specjalizujący się w podatku od towarów i usług, Menadżer w kancelarii KDCP Rutkowski i Wspólnicy. Wspiera w sprawach celnych i podatkowych polskie i zagraniczne spółki zaangażowane w krajowy i międzynarodowy obrót towarami.

Udział w webinarze jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.
IPH zastrzega sobie prawo do ograniczenia przyjęcia liczby osób z jednej firmy.

Przyjęcie na webinar zostanie  potwierdzone osobną wiadomością e-mail.

Dodatkowych informacji udziela: Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl

 

 

źródło: https://iph.krakow.pl/pl/o-izbie/aktualnosci/1226-webinar-webinar-najwazniejsze-zmiany-i-biezace-problemy-w-vat-16-wrzesnia.html