Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Webinar: Rynek farmaceutyczny w Azerbejdżanie

4 minuty czytania.

Czy wiesz, że aż 97% azerbejdżańskiego rynku farmaceutycznego uzależnione jest od importu? Weź udział w bezpłatnym webinarium PAIH, żeby dowiedzieć się, jakie szanse czekają w Azerbejdżanie na Twoją firmę!

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza 28 października br. na bezpłatne spotkanie online dotyczące rynku farmaceutycznego w Azerbejdżanie. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:00 i będzie prowadzone w języku polskim oraz angielskim.

Rynek farmaceutyczny w Azerbejdżanie jest największym na Zakaukaziu. W okresie styczeń-sierpień 2020 r. został odnotowany w Azerbejdżanie wzrost importu produktów farmaceutycznych o 37,4% w porównaniu z analogicznym okresem 2019 r. Z kolei w 2019 r. wartość importu produktów farmaceutycznych do Azerbejdżanu osiągnęła niemal 297 mln dolarów, z czego udział Polski wyniósł ponad 7 mln dolarów..

Azerbejdżan jest ciekawym kierunkiem nie tylko dla eksportu, ale również jawi się perspektywicznym miejscem do lokowania zakładów produkcyjnych. Aby efektywnie wykorzystać potencjał tego rynku, należy się odpowiednio przygotować. Podczas spotkania dowiesz się:

  • czym charakteryzuje się rynek farmaceutyczny w Azerbejdżanie i jakie są perspektywy ekspansji dla polskich firm,
  • jakie są warunki wejścia na rynek azerbejdżański,
  • na jakie bariery możesz trafić oraz w jaki sposób je pokonać,
  • jak wygląda współpraca z lokalnymi partnerami.

Szkolenie poprowadzą:

  • Luana Żak, Starszy Konsultant, Centrum Eksportu, PAIH,
  • Elnara Mammadova, Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Baku,
  • Rasim Namazov, CEO, Ambiance LTD.

Udział jest bezpłatny i możliwy po uprzedniej rejestracji pod linkiem.
Liczba miejsc ograniczona.

Zapisz się już dziś!

 

Źródło: https://www.paih.gov.pl/20201028/webinarium_rynek_farmaceutyczny_azerbejdzan