Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Webinar: środki na cyfryzację, atomatyzację i robotyzację firmy.

7 minut czytania.

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Przemysł 4.0 - jak pozyskać środki na cyfryzację, automatyzację i robotyzację przedsiębiorstwa?”, który odbędzie się w dniu 28 maja 2021 r. w godz. 11.00 - 12.00.

Do kogo kierowane jest zaproszenie na spotkanie?

Wydarzenie związane jest z naborem, w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020,  który organizowany jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. W związku z warunkami naboru zaproszenie na webinar adresowane jest do przedsiębiorców zatrudniających min. 10 osób i nie więcej niż 249 osób (spełniających kryteria małego lub średniego przedsiębiorstwa), którzy:

 • prowadzą działalność produkcyjną i mogą wykazać przychody ze sprzedaży na poziomie min. 2 mln zł w jednym z 3 ostatnich lat zamkniętych obrotowych;
 • planują działania w zakresie cyfryzacji, automatyzacji lub robotyzacji działalności przedsiębiorstwa.

Zaproszenie nie jest skierowane do mikroprzedsiębiorstw i dużych firm oraz przedsiębiorstw nieprowadzących produkcji, które nie moga wziąć udział w naborze organiozwanym przez PARP.

Jaki jest cel wydarzenia?

Celem webinaru jest przekazanie uczestnikom informacji o konkursie POIR 2.4.1 „Pilotaż Przemysł 4.0”, w ramach którego można ubiegać się o dotację UE w wysokości do 800 tys. zł na wdrożenie w firmie działań w zakresie cyfryzacji, automatyzacji lub robotyzacji. Poziom dofinansowania w konkursie wynosi do 85%. W trakcie webinaru omówione zostaną m.in. zasady konkursu i praktyczne aspekty przygotowania wniosków. Będzie to również okazja do zadawania pytań/konsultacji z prowadzącym.

Jaki jest program wydarzenia?

Spotkanie poprowadzi Pan Rafał Tenerowicz – Manager w Stratego Sp. z o.o. Wydarzenie podzielone będzie na trzy części.

Program wydarzenia:

I. Kryteria udziału w konkursie Pilotaż Przemysł 4.0

 1. Czym jest Przemysł 4.0
 2. Omówienie wymogów konkursu
 3. Jak wpisać się w najważniejsze kryteria oceny 
 4. Jak wygląda proces oceny projektów

II. Praktyczne aspekty przygotowania wniosków o dofinansowanie w konkursie Pilotaż Przemysł 4.0

 1. Przygotowanie do prac nad projektem
 2. Omówienie formularza wniosku o dofinansowanie
 3. Mapa drogowa – najważniejszy załącznik do wniosku
 4. Praktyczne aspekty składania wniosków do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości 
 5. Dobre praktyki – podsumowanie

III. Sesja pytań

Co zrobić by wziąć udział w wydarzeniu?

By zarejestrować się na spotkanie należy wypełnić formularz, który znajduje się tutaj.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Przyjęcie na webinar zostanie potwierdzone osobną wiadomością, w której otrzymacie Państwo link do webinarium online Stratego Sp. z o.o., pod którym należy zalogować się.

Dodatkowych informacji udziela:

Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl

 

źródło: https://iph.krakow.pl/pl/o-izbie/aktualnosci/1193-webinar-przemysl-4-0-jak-pozyskac-srodki-na-cyfryzacje-automatyzacje-i-robotyzacje-przedsiebiorstwa-28-maja.html