Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Webinarium dla firm produkujących materiały budowlane!

4 minuty czytania.

Czy wiedziałeś, że od 31 grudnia br. nowe wyroby budowlane będą musiały posiadać krajową deklaracje właściwości użytkowych? M.in. o tej i innych zmianach prawnych dowiesz się na bezpłatnym webinarium IPH w Krakowie.

15 października br. o godzinie 09:00 rozpocznie się bezpłatne spotkań online organizowane przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie. Webinar nosi tytuł „Wprowadzenie wyrobów budowalnych na rynek zgodnie z wymaganiami znaku CE oraz znaku budowalnego B”.

Warto się pospieszyć i wypełnić formularz rejestracyjny, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

Do kogo jest skierowane wydarzenie?

Spotkanie adresowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców produkujących i dystrybuujących (w tym importerów, pośredników, upoważnionych przedstawicieli) wyroby budowlane w Polsce i poza jej granicami.

A co konkretnie zyskasz biorąc udział w webinarium?

Podczas spotkania poznasz unijne regulacje dotyczące wprowadzania wyrobów budowlanych do obrotu. Prezentowane będą również zmiany w przepisach krajowych, które wejdą w życie 31 grudnia 2020 r. Każdy uczestnik będzie mógł również w trakcie webinarium zadać pytanie ekspertowi w zakresie oznakowania CE i wyrobów budowlanych.

Jaki jest plan spotkania?

Szczegółowy program spotkania znajduje się na stronie internetowej Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie.

Dodatkowych informacji w sprawie spotkania udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

 

Źródło: https://www.iph.krakow.pl/o-izbie/aktualnosci/1075-webinar-wprowadzanie-wyrobow-budowlanych-na-rynek-zgodnie-z-wymaganiami-znaku-ce-oraz-znaku-budowlanego-b.html