Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Webinarium: „Aktualne konkursy Narodowego Centrum Badań i Rozwoju”

4 minuty czytania.

Jak bezbłędnie wypełnić  wniosek aplikacyjny, jakim kryteriom podlegają wnioski podczas oceny i na co można otrzymać dofinansowanie? Tego wszystkiego dowiesz się na bezpłatnym spotkaniu już 8 października br.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na bezpłatne spotkanie online, prowadzone w ramach cyklu: „Ważne Sprawy Małopolskich Przedsiębiorców”. Podczas spotkania przedstawiciele NCBR, jednostek naukowych, centrów transferu technologii krakowskich uczelni w przystępny sposób opowiedzą o projektach  z programu „Szybka ścieżka” poddziałania 1.1.1 PO IR.

Webinarium rozpocznie się o godzinie 9:00. W pierwszej części będzie można posłuchać o możliwości pozyskania dofinansowania w aktualnie prowadzonych konkursach NCBR, w tym o dobrych praktykach i wskazówkach jak wypełnić  wniosek aplikacyjny , jakich błędów można uniknąć i jakim kryteriom podlegają wnioski podczas oceny, jak budować partnerstwo, co można sfinansować z dotacji. Druga część poświęcona będzie zagadnieniom doradztwa proinnowacyjnego dla przedsiębiorców oraz współpracy nauki z biznesem.

Obecnie NCBR zaprasza do udziału w konkursach „Szybka ścieżka AGROTECH” i „Szybka ścieżka KORONAWIRUSY”. Zasady obowiązujące w konkursach są równe dla wszystkich wnioskodawców, a warunki udziału i proces aplikowania zostały znacząco uproszczone, by ułatwić firmom uzyskanie dofinansowania. Szczegółowe informacje dotyczące konkursów znajdują się tutaj.

Uczestnictwo w webinarium jest bezpłatne i odbywać się będzie za pomocą platformy ZOOM. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć i zarejestrować już dziś na stronie internetowej.

Źródło: https://www.marr.pl/wsmp/