Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Webinarium: Białoruś - Polska: współpraca w czasie globalnych wyzwań

3 minuty czytania.

Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z Białoruską Izbą Handlowo-Przemysłową zaprasza do wzięcia udziału w webinarium pt. „Białoruś – Polska: współpraca w czasie globalnych wyzwań”.

Wydarzenie odbędzie się 5 sierpnia 2020 r. o godz. 10:00 na platformie ZOOM.

W spotkaniu wezmą udział Prezes Krajowej Izby Gospodarczej oraz Białoruskiej Izby Handlowo-Przemysłowej, przedstawiciele korpusu dyplomatycznego Polski i Białorusi, Zagranicznego Biura Handlowego w Mińsku, Białoruskiej Izby Handlowo-Przemysłowej, a także reprezentanci polskich i białoruskich firm. Wydarzenie poświęcone będzie omówieniu bieżącej współpracy gospodarczej pomiędzy krajami, a także nakreśleniu perspektyw dla dalszego jej rozwoju w okresie po pandemii.

Spotkanie prowadzone będzie w dwóch językach: polskim i rosyjskim z tłumaczeniem symultanicznym.

Rejestracja możliwa jest pod adresem:

REJESTRACJA ONLINE

Do uczestników, którzy potwierdzą zainteresowanie i zarejestrują się, przesłany zostanie bezpośrednio przed wydarzeniem link do udziału w webinarium za pośrednictwem platformy ZOOM.

Ze względu na charakter wydarzenia nie będzie możliwości zadawania pytań podczas webinarium. W związku można je zadać w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego. Pytania zostaną odczytane podczas wydarzenia, a następnie w jego trakcie prelegenci udzielą odpowiedzi.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

KONTAKT

Piotr Lipiec
Biuro Współpracy z Zagranicą KIG
tel: +48 22 630 96 06
e-mail: plipiec@kig.pl

Źródło: https://kig.pl/zaproszenie-na-webinar-pn-bialorus-polska-wspolpraca-w-czasie-globalnych-wyzwan/