Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Webinarium dla firm „O innowacjach po prostu – wprowadzenie w tematykę innowacyjności”

3 minuty czytania.

Webinarium skierowane jest przede wszystkim do firm, które są zainteresowane tematyką innowacji, mają pomysły na nowe, innowacyjne rozwiązania lub dopiero poszukują własnej ścieżki rozwoju w oparciu o innowacje.

Webinarium rozpocznie się 3 lutego 2021 r. o godzinie 10:00 i prowadzone będzie poprzez platformę Cisco WebexMeetings.

Chętni do udziału powinni wypełnić i wysłać elektroniczny formularz zgłoszeniowy, najpóźniej do 2.02.2021 r. do godziny 14.00. Formularz dostępny jest tutaj. Na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail przesłany zostanie link do zalogowania się na webinarium. Link wysłany zostanie na dzień przed webinarium.

Podczas webinarium przedstawione zostaną:

  • podstawowe pojęcia dotyczące innowacji (rodzaje innowacji, typy prac badawczych i poziomów gotowości technologicznej)
  • bezpłatne narzędzia i ścieżki wsparcia, z których można korzystać przy określaniu potrzeb, oczekiwań i potencjału innowacyjnego firmy, a także tworzenia projektu w zakresie innowacji.

W trakcie trwania webinarium i po zakończonej prezentacji uczestnicy będą mogli zadawać pytania dotyczące tematyki webinarium.

Więcej szczegółów, w tym program wydarzenia dostępne są na stronie organizatora.

 

źródło: https://www.fundusze.malopolska.pl/szkolenia-i-konferencje/program-regionalny/o-programie/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/webinarium-dla-firm-o-innowacjach-po-prostu-wprowadzenie-w-tematyke-innowacyjnosci