Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Webinarium: dofinansowanie na innowacyjne produkty i usługi

5 minut czytania.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym możliwości otrzymania dofinansowania na inwestycje w poddziałaniu 3.2.1 Badania na rynek w ramach POIR. Spotkanie odbędzie się 12 stycznia 2021 r. w formie online i rozpocznie się o godzinie 10:00.

W ramach konkursu mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą uzyskać do 80% dofinansowania. Dofinansowaniu będą podlegały projekty inwestycyjne dotyczące wdrożenia wyników prac badawczo-rozwojowych przeprowadzonych przez wnioskodawcę samodzielnie, na jego zlecenie lub przez niego zakupionych, które są kluczowe dla opracowania i wprowadzenia na rynek nowych bądź znacząco ulepszonych produktów (wyrobów lub usług) lub wdrożenia innowacyjnych procesów technologicznych.

Do kogo skierowane jest spotkanie?

Do udziału w spotkaniu zaproszeni są przedstawiciele firm, którzy spełniają następujące warunki:

  • mają status mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa,
  • zamknęły jeden rok obrotowy trwający przynajmniej 12 miesięcy;
  • przynajmniej w jednym zamkniętym roku obrotowym w okresie 3 lat poprzedzających rok, w którym złożyły wniosek o udzielenie wsparcia osiągnęły przychody ze sprzedaży nie niższe niż 600 tys. zł (mikro i małe firmy) lub nie niższe niż 1 mln zł (średnie firmy);
  • prowadziły lub prowadzą prace badawczo-rozwojowe, zleciły wykonanie takich prac lub zakupiły wyniki i jednocześnie wyniki tych prac są kluczowe dla nowego produktu lub usługi albo procesu technologicznego.

Co należy zrobić by wziąć udział w spotkaniu?

By wziąć udział w spotkaniu należy do 10 stycznia 2021 r. do godz. 20:00 wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się tutaj.

Spotkanie będzie rejestrowane (audio-video), a jego transmisja będzie dostępna on-line na stronie wydarzenia. Dlatego należy pamiętać, że uczestnicząc w spotkaniu wyrażają Państwo na to zgodę. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Co da mi udział w spotkaniu?

W trakcie spotkania przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) omówią zasady ubiegania się o dotacje w ramach trwającego obecnie konkursu poddziałania 3.2.1 „Badania na rynek” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Omówione zostaną m.in.: zasady aplikowania o dotację, rodzaje i kwoty kosztów kwalifikowanych, kryteria oceny wniosków. Podczas spotkania będzie również możliwość zadawania pytań.

 

źródło: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości