Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

webinarium i spotkania b2b on-line z firmami norweskimi

5 minut czytania.

Jeszcze tylko przez 2 dni można rejestrować się na bezpłatne wydarzenie organizowane 3 września 2020 r. przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Innovation Norway. To wspaniała okazja by biorąc udział w spotkaniach b2b on-line, nawiązać współpracę z norweską firmą i zrealizować międzynarodowy projekt.

Jeżeli prowadzisz firmę planującą i/lub realizującą projekty technologiczne z zakresu gospodarki o obiegu zamkniętym i szukasz partnera biznesowego, z którym wspólnie zrealizujesz swój pomysł, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. 

 

W szczególności preferowane będą następujące obszary:

  • Zmniejszenie nakładów materiałowych i surowcowych;
  • Utrzymanie wartości produktów, materiałów i zasobów przez jak najdłuższy czas;
  • Minimalizacja wytwarzania odpadów;
  • Zastępowanie zasobów nieodnawialnych biomasą;
  • Ochrona oceanów i ziemi przed odpadami i śmieciami poprzez rekultywację istniejących koncentratów, ograniczenie nowych zanieczyszczeń i rozwój biodegradowalnych bioplastików.

Wydarzenie odbywać się będzie w języku angielskim. Również w tym języku należ wypełnić formularz rejestracyjny, w którym uczestnicy charakteryzują krótko swoją firmę, jak i projekt który zamierzają realizować oraz rolę poszukiwanego partnera norweskiego. Treść zgłoszenia podlega weryfikacji i zatwierdzeniu przez organizatorów. Po akceptacji zgłoszenia będzie ono pełnić rolę wizytówki firmy widocznej dla innych uczestników. Profile firm przyjętych do udziału w wydarzeniu widnieją w katalogu na stronie internetowej giełdy kooperacyjnej, gdzie zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm zagranicznych, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy, i wysyłają im poprzez system on-line zaproszenie do spotkania. Jeśli wybrany uczestnik przyjmie zaproszenie, system wskazuje dzień i godzinę spotkania.

Link do formularza rejestracyjnego oraz programu wydarzenia znajduje się tutaj.

Dodatkowych informacji dotyczących wydarzenia udziela Artur Janusz, e-mail: artur_janusz@parp.gov.pl, telefon: 22 432 88 08.

Źródło: https://www.een.org.pl/component/content/article/63179:circular-economy-webinarium-i-spotkania-b2b-on-line-z-firmami-norweskimi