Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Webinarium: Wsparcie dla przedsiębiorców z programów ramowych UE

7 minut czytania.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza wszystkich przedsiębiorców z sektora MŚP na bezpłatne webinarium pt.: „Wsparcie dla przedsiębiorców w formie instrumentów finansowych programów ramowych Unii Europejskiej”, które odbędzie się 29 kwietnia br. w godz. 11:30 – 13:00.  Spotkanie poprowadzą eksperci Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej,

Co zyskam biorąc udział w webinarium?

Podczas webinarium eksperci Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej opowiedzą m.in. o:

  • dostępnej ofercie finansowania działalności i rozwoju przedsiębiorstw z zabezpieczeniem w formie gwarancji ze środków UE,
  • dostępnej ofercie finansowania dla przedsiębiorstw w formie inwestycji kapitałowych w ramach instrumentów finansowych programów ramowych.

Co trzeba zrobić żeby wziąć udział w wydarzeniu?

Webinar jest otwarty i nie wymaga rejestracji. Spotkanie rozpocznie się 29 kwietnia o godzinie 11:30.  W dniu transmisji uaktywni się na stronie ogranizatora player, na którym będzie można obejrzeć materiał. Nie wymaga on instalacji dodatkowego oprogramowania. Player dostępny jest tutaj.

Kto będzie prelegentem wydarzenia?

Spotkanie poprowadzą eksperci Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej, w tym m.in.:

  • Arkadiusz Lewicki – dyrektor Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów UE [KPK] oraz dyrektor Zespołu ds. Programów Publicznych i Środowisk Gospodarczych w Związku Banków Polskich. Członek Komitetu Finansowania Biznesu Europejskiej Federacji Bankowej, reprezentant środowiska bankowego w komitetach monitorujących programy operacyjne w Polsce na poziomie krajowym i regionalnym oraz w Komitecie Koordynacyjnym Narodowej Strategii Spójności przy Prezesie Rady Ministrów. Ekspert w pracach parlamentarnych, współautor wielu programów publicznych, wykładowca i autor publikacji z tematyki finansowej.
  • Magdalena Typa – koordynator Obszaru Finansowania Dłużnego, Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Unii Europejskiej. Ekspertka z doświadczeniem zawodowym w realizacji projektów i programów ukierunkowanych na finansowanie sektora przedsiębiorstw ze środków własnych banku lub ze środków publicznych. Odpowiedzialna za oferowanie rentownych produktów i wdrażanie efektywnych procesów kredytowych oraz współpracę z krajowymi i międzynarodowymi instytucjami finansowymi w zakresie innowacyjnych produktów finansowych. Badaczka rozwoju i zmian przestrzeni ekonomicznej Polski.
  • Marek Ulman – koordynator Obszaru Instrumentów Kapitałowych Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów UE przy Związku Banków Polskich. Praktyk z szeroką wiedzą w zakresie budowania ekosystemu funduszy kapitału zalążkowego, oceny potencjału podmiotów dokonujących inwestycji kapitałowych w spółki znajdujące się na wczesnych etapach rozwoju, opłacalności projektów inwestycyjnych współfinansowanych z funduszy europejskich. Ma bogate doświadczenie z zakresu finansowania dłużnego i kapitałowego projektów inwestycyjnych z wykorzystaniem m. in. instrumentów finansowych programów ramowych Unii Europejskiej.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

źródło: enterprise europe network