Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Webinarium: wsparcie na inwestycje i działalność bieżącą dla start-upów

3 minuty czytania.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krakowie zaprasza 10 marca 2021 r. o godzinie 10:00  firmy, które działają na rynku do 24 mc-y i chcą pozyskać wsparcie unijne na rozwój swojego biznesu, na bezpłatne spotkanie online.

By się na nie zarejestrować należy wypełnić i wysłać elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest tutaj, najpóźniej do 9.03.2021 r. do godziny 14.00. Na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail przesłany zostanie do Państwa link do zalogowania się na webinarium. Webinarium będzie się odbywać  w czasie rzeczywistym, poprzez platformę Cisco Webex Meetings. W trakcie trwania webinarium i po zakończonej prezentacji uczestnicy będą mogli zadawać pytania.

Podczas webinarium omówione zostaną aktualne możliwości pozyskania środków z Funduszy Europejskich na działania inwestycyjne i działalność bieżącą dla sektora młodego biznesu. Przedstawione zostaną zasady wsparcia dotyczące:

  • pożyczek inwestycyjnych i płynnościowych,
  • wsparcia na tereny wiejskie,
  • finansowania inwestycji w związku z wprowadzeniem innowacyjnego rozwiązania.

 

źródło: https://www.fundusze.malopolska.pl/szkolenia-i-konferencje/program-regionalny/o-programie/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/webinarium-kierunek-rozwoj-wsparcie-na-inwestycje-i-dzialalnosc-biezaca-dla-firm-dzialajacych-na-rynku-do-24-mc-y-10032021