Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Weź udział w Dublin Tech Summit 2020

4 minuty czytania.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Dublinie zaprasza polskie firmy z sektora nowoczesnych technologii do udziału w międzynarodowej konferencji Dublin Tech Summit.

Spotkanie odbędzie się 14 października 2020 r. w Dublinie.

Dublin Tech Summit to największe w Irlandii międzynarodowe wydarzenie poświęcone trendom i innowacjom technologicznym. Wydarzenie jest kierowane do startupów, firm technologicznych, inwestorów i korporacji zainteresowanych wspieraniem światowych innowacji. Celem wydarzenia jest umożliwienie innowacyjnym firmom szybkiego i efektywnego rozwoju, zwiększenie wartości i rozpoznawalności marki oraz poznanie przyszłych partnerów biznesowych.

Podczas wydarzenia najwybitniejsi liderzy międzynarodowego ekosystemu przedsiębiorczości technologicznej pokażą, jak innowacje wpływają na działalność biznesową i jak kreują nowe możliwości do jej rozwoju.

Dublin Tech Summit oferuje doskonałe warunki do budowania wartościowych i trwałych relacji biznesowych. Dlatego warto wziąć jak najbardziej aktywny udział w tym wydarzeniu i zarezerwować swoje własne stoisko, co zdecydowanie zwiększy widoczność firmy oraz pozwoli zaprezentować jej produkty, usługi i rozwiązania szerokiemu gronu irlandzkich i międzynarodowych delegatów.


Data i miejsce wydarzenia:

Dodatkowe informacje:

Wszystkie polskie firmy, niezależnie od wielkości, zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu w charakterze wystawcy są proszone o bezpośredni kontakt z Martą Smolarek, Kierownikiem ZBH Dublin, która zaproponuje najwłaściwszą formę stoiska wraz z atrakcyjnymi udogodnieniami.

Dane kontaktowe do przedstawiciela PAIH:

Źródło: https://www.paih.gov.pl/20200422/dublin_tech_summit