Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Weź udział w spotkaniach B2B podczas "Smart Industry Days & Contact-Contract"!

4 minuty czytania.

Jesteś mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą i szukasz nowych partnerów biznesowych? Zarejestruj się na stronie internetowej i weź udział w bezpłatnych spotkaniach B2B online.

"Smart Industry Days & Contact-Contract" to wykłady, seminaria, warsztaty, prezentacje technologiczne, dyskusje i konsultacje. Celem ich jest wspieranie firm z sektora MŚP w zakresie cyfryzacji procesów produkcyjnych oraz przejścia do nowoczesnej i elastycznej produkcji.

Tegoroczne spotkania, ze względu na epidemię odbędą się online w dniach 05-07 października, za pomocą specjalnie przygotowanej platformy internetowej. Są one wyjątkową okazją do znalezienia nowych partnerów biznesowych, technologicznych, badawczo-rozwojowych oraz zidentyfikowania nowych możliwości współpracy..

Tematami tegorocznych "Smart Industry Days & Contact-Contract" będą:
- Elastyczna produkcja i zaawansowana automatyzacja
- Cyfryzacja produkcji i utrzymania ruchu
- Analityka danych i ich wykorzystanie do optymalizacji produkcji
- Korzystanie z rzeczywistości rozszerzonej (ang. augmented reality) i wirtualnej
- Studia przypadków w małych, średnich i dużych firmach
- Usługi cyberbezpieczeństwa
- Networking - wcześniej umówione spotkania B2B

Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie wydarzenia - https://cc-msv-2020.b2match.io.

W razie dodatkowych pytań  mogą się Państwo również kontaktować z p. Romanem Cuprysiem z Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie (e-mail: rcuprys@iph.krakow.pl, tel. +12 428-92-59).

"Smart Industry Days" to wspólny projekt klastra INDUSTRY CLUSTER 4.0 i Regionalnej Izby Handlowej w Brnie oraz czeskich i europejskich partnerów należących do Enterprise Europe Network, w tym Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie.

 

Źródło: https://www.iph.krakow.pl/o-izbie/aktualnosci/1078-smart-industry-days-contact-contact.html