Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Wybór dobrego momentu do przeprowadzenia transakcji walutowej.

4 minuty czytania.

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Wybór dobrego momentu do przeprowadzenia transakcji walutowej - z wykorzystaniem sygnałów płynących ze wskaźnika Stochastic”, który odbędzie się w dniu 19 października 2021 r. w godz. 11.00 – 12.30.

Webinar jest kierowany głównie do osób, które osobiście przeprowadzają transakcje wymiany walut w swoich firmach (sprzedaż waluty z eksportu oraz zakup waluty na płatności importowe) lub do osób nadzorujących takie transakcje. Dla takich osób webinar będzie bardzo praktyczny i konkretny.
W mniejszym stopniu webinar jest również adresowany do osób zajmujących się kwestiami księgowymi oraz kwestiami handlowymi w firmie. Niemniej jednak osoby takie także dowiedzą się sporo interesujących informacji.

Prowadzący webinar przedstawi słuchaczom jego ulubioną strategię, pomocną w ustalaniu momentu dokonywania przewalutowań (sprzedaży waluty oraz zakupu waluty). Strategia ta polega na zamykaniu pozycji walutowej (neutralizowaniu ryzyka kursowego) w odpowiednich momentach czasu, z wykorzystaniem wskaźnika Stochastic - jako wskaźnika analizy technicznej wykresów kursów walut.
Strategia ta jest oparta na obiektywnych sygnałach płynących z rynku walutowego.
W telegraficznym skrócie - metoda ta pozwala "wyłapywać górki na sprzedaż waluty oraz dołki pod zakup waluty".

Webinar poprowadzi: Jacek Maliszewski - główny ekonomista DMK Sp. z o.o., ekspert z 25 letnim doświadczeniem na rynku walutowym.

Udział w webinarze jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.
IPH zastrzega sobie prawo do ograniczenia przyjęcia liczby osób z jednej firmy.

By wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz rejestracyjny, który dostępny jest tutaj.

 

źródło: IPH w Krakowie