Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zainwestuj w Polsce - spotkanie online o nowych możliwościach wsparcia grantowego

4 minuty czytania.
Polska to kraj, który nieustannie przyciąga inwestorów do realizacji biznesu w Polsce i który zabiega o ambitne projekty inwestycyjne. Nie tylko te zagraniczne, ale również o te krajowe. Aby wyjść naprzeciw przedsiębiorcom, w związku z epidemią COVID-19 Rada Ministrów przyjęła korzystne zmiany w Programie wspierania inwestycji o istotnym znaczeniu dla gospodarki polskiej na lata 2011-2030.

Celem Programu jest wzrost innowacyjności oraz konkurencyjności polskiej gospodarki. Wprowadzone do Programu zmiany dają większe możliwości wsparcia dla projektów z sektora MŚP oraz usprawniły procedurę ubiegania się o granty. Nowe regulacje mają obowiązywać do końca 2021 r., z możliwością ich przedłużenia.

W dniu 11 maja br. o godz. 14:00 odbędzie się webinarium, prowadzone w języku polskim, podczas którego eksperci Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu opowiedzą zarówno o instrumentach funkcjonujących już na polskim rynku, jak i znowelizowanych zasadach "Programu wspierania inwestycji o istotnym znaczeniu dla gospodarki polskiej na lata 2011-2030", które ułatwiają otrzymanie wsparcia.

Co zyskasz biorąc udział w webinarium?

Podczas spotkania dowiesz się jakie formy wsparcia są dostępne dla Twojego projektu i jak o nie aplikować. Co zmieniło się w programie grantowym oraz jakie są korzyści z wprowadzonych zmian.

Jak zarejestrować się na spotkanie?

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i możliwy po uprzedniej rejestracji pod linkiem.
Liczba miejsc ograniczona.

Szkolenie poprowadzą:

  • Aneta Orłowska, Ekspert, Departament Produktów i Standardów, PAIH,
  • Karolina Król, Ekspert, Centrum Inwestycji, PAIH,
  • Zofia Kilian, Starszy Konsultant, Centrum Inwestycji, PAIH.

Zapisz się już dziś!

 

źródło: https://www.paih.gov.pl/20210511/webinarium_zainwestuj_w_polsce_wsparcie_grantowe