Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zaprezentuj się w Gruzji!

3 minuty czytania.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Tbilisi serdecznie zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w Międzynarodowych Targach Caucasus Build 2022, które odbędą się w dniach 20-22 maja 2022 r. w Tbilisi.

Caucasus Build to jedno z największych i najpopularniejszych wydarzeń branży budowlano-przemysłowej w Gruzji i w całym regionie Kaukazu. Co roku w targach bierze udział ponad 120 podmiotów z całego świata. Organizatorzy przewidują, że w tym roku wydarzenie przyciągnie ponad 3 000 uczestników.

Targi stanowią idealną okazję dla producentów i dostawców materiałów budowlanych, maszyn, technologii i usług do spotkania z gruzińskimi i kaukaskimi firmami budowlanymi, deweloperami, architektami, przedstawicielami instytucji państwowych i innymi kluczowymi podmiotami z branży budowlanej.
 
Więcej informacji o targach na stronie internetowej organizatora.
 
Koszty związane z organizacją stoiska leżą po stronie ZBH PAIH S.A.

Po stronie podwystawcy leżą następujące koszty: przeloty, hotele, transport, wyżywienie, promocja poza stoiskiem narodowym etc.

Firmy zainteresowane udziałem w targach Caucasus Build w roli podwystawcy na polskim stoisku narodowym, zapraszamy do zgłaszania się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 22 kwietnia 2022 r.