Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zaprezentuj swoje produkty w Republice Korei!

3 minuty czytania.

W dniach 26-27 października 2020 r. Zagraniczne Biuro Handlowe Seul weźmie udział w forum organizowanym przez stowarzyszenie importerów koreańskich - KOIMA.

KOIMA (Korea Importers Association) to jedyna koreańska organizacja gospodarcza o charakterze ściśle importowym. Skupia ponad 8 tys. firm, które generują 75% wartości rocznego importu Republiki Korei. Jest także najważniejszą organizacją gospodarczą Republiki Korei.

Na forum, ZBH Seul będzie miało możliwość zaprezentować polskie produkty z branży spożywczej oraz kosmetycznej.

Pokazanie produktów podczas wydarzenia jest doskonałą okazją do zwiększenia rozpoznawalności marki na rynku Republiki Korei oraz nawiązania kontaktów handlowych z koreańskimi kontrahentami.

Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w wydarzeniu powinni skontaktować się drogą mailową z ZBH Seul. W tytule maila należy wpisać "Zgłoszenie na wydarzenie KOIMA".

Dane kontaktowe ZBH Seul:

Udział w wydarzenie jest bezpłatny. Jedyny koszt związany będzie wiązał się z wysyłką produktów oraz katalogów do Republiki Korei.

Zgłoszenia na wydarzenie przyjmowane są najpóźniej do 12 października 2020 r. Natomiast próbki i katalogi powinny dotrzeć do naszego biura w Seulu najpóźniej do 16 października 2020 r.

Zachęcamy do zgłaszania się!

 

Źródło: https://www.paih.gov.pl/20201026/forum_koima#