Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zaprojektuj firmę z WIS i Województwem Małopolskim

3 minuty czytania.

Szukasz innowacyjnego pomysłu na biznes? Chciałbyś poznać w praktyce nowoczesne narzędzia biznesowe? Już we wrześniu weź udział w bezpłatnych warsztatach z projektowania biznesu.

Fundacja Warsztat Innowacji Społecznych wspólnie z Województwem Małopolskim zaprasza na interaktywne warsztaty poświęcone tematyce przedsiębiorczości.

Projekt skierowany jest do studentów kierunków związanych z przemysłami kreatywnymi, którzy myślą o własnej firmie oraz młodych przedsiębiorców, którzy już działają w tym obszarze.

Warsztaty planowane są do przeprowadzenia w Krakowie w dniach 3-4 oraz 10-11 września br.

Dzięki udziałowi w warsztatach doświadczysz jak to jest tworzyć biznes od podstaw w atmosferze kreatywności. Będziesz miał szanse wypracować optymalne dla Ciebie rozwiązania w grupie, wspomagany przez doświadczonych trenerów. Poznasz i zastosujesz w praktyce nowoczesne narzędzia biznesowe – takie jak Design Thinking, Mapa empatii czy Business Model Canvas.

Każdy warsztat składa się z trzech modułów:

  • umiejętności i pomysł na biznes, gdzie dowiesz się jak rozpoznać mocne strony Twojego zespołu oraz identyfikować luki kompetencyjne,
  • badanie użytkowników i konkurencji, gdzie dowiesz się jak badać potrzeby potencjalnych klientów przy wykorzystaniu narzędzi metody Design Thinking,
  • model biznesowy, gdzie poznasz 9 kluczowych elementów, które musisz przemyśleć aby zwiększyć szanse na powodzenie rynkowe.

 

Dodatkowe informacje, w tym regulamin warsztatów oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie internetowej: www.zaprojektujfirme.org