Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zbliża się Innowacyjne Safari!

4 minuty czytania.

Centrum Business in Małopolska zaprasza w imieniu organizatora - Województwa Małopolskiego, do wzięcia udziału w "Innowacyjnym Safari" - inicjatywie mającej na celu wsparcie przedsiębiorców poprzez ułatwienie dostępu do wiedzy specjalistycznej ekspertów środowisk naukowych.

 

Wydarzenie realizowane będzie w dniach 18 i 26 listopada w formie indywidualnej rozmowy online z ekspertem. W trakcie spotkania uzyskają Państwo możliwość zapoznania się z ofertą, doświadczeniem oraz produktami badawczymi wykorzystującymi innowacyjne technologie.

 

 Swoją wiedzą i doświadczeniem z małopolskimi przedsiębiorcami podzielą się naukowcy z następujących uczelni:

  • Uniwersytet Jagielloński
  • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
  • Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowi

Z uwagi na sytuację pandemiczną oba tegoroczne wydarzenia odbędą się w formule online. Rozpoczną się o godz. 9.00 i potrwają do 12.30. Po krótkim oficjalnym zaprezentowaniu każdej jednostki odbędą się spotkania i rozmowy z naukowcami w formule 1 na 1. Zakładany czas każdego spotkania to maksymalnie 30 minut.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Warto się pospieszyć, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

Zarejestrować na wydarzenie można się na stronie: https://innowacyjnesafari2020.pl/

Uwaga! W przypadku zainteresowania spotkaniem, temat rozmowy zostanie dopasowany do problematyki, którą są Państwo bezpośrednio zainteresowani. W celu zapewnienia odpowiedniego eksperta, należy skontaktować się mailowo/telefonicznie pod adresem/numerem:

 

 

W przypadku zgłoszenia się przez Państwa do udziału w tym wydarzeniu, przedstawiciele CEBIM proszą także o krótkiego maila z informacją o zgłoszeniu na adres jerzy.fugas@umwm.malopolska.pl