Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zdecyduj o innowacyjnym obliczu Małopolski!

5 minut czytania.

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych innowacyjnością w szerokim rozumieniu – od nowoczesnych technologii i produktów w biznesie, przez nowatorskie rozwiązania społeczne, wynalazczość, po udoskonalone rozwiązania marketingowe do zabrania głosu w dyskusji na temat wizji Innowacyjnej Małopolski.

Okazja jest niepowtarzalna, trwają bowiem prace nad Regionalną Strategią Innowacji Województwa Małopolskiego 2030, która przesądzi o tym jak na najbliższą dekadę ukształtujmy innowacyjne oblicze naszego regionu.

W ramach trwających konsultacji społecznych Strategii, 30 listopada o godzinie 14.00 zoorganizowane zostanie otwarte dla wszystkich webinarium. W czasie spotkania będzie również można podyskutować, posłuchać, zgłosić konkretne rozwiązania, podzielić się własną wizją rozwojową. Wszystkie konstruktywne głosy z dyskusji zostaną rozpatrzone w ramach prac nad ostatecznym dokumentem Strategii.

Chętnych do wzięcia udziału, prosimy o wysłanie wiadomości na adres innowacyjna.malopolska@umwm.malopolska.pl, zatytułowanej ‘RSI – webinarium’. Do 24 godzin przed webinarium zostanie wysłany do Państwa link do spotkania na platformie Webex, nie wymagającej instalowania oprogramowania.

Program webinarium:

14.00 – 14.10  Wprowadzenie

– Tomasz Urynowicz, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego
14.10 – 14.40  Aktualizacja Regionalnej Strategii Innowacji Województwa  Małopolskiego – diagnoza, założenia i cele

– dr Dariusz Szklarczyk, Prezes Fundacji Rozwoju Badań Społecznych (FuRBS), Ekspert  Zewnętrzny
14.40 – 15.00  Odpowiedzi na pytania

– dr Dariusz Szklarczyk, Prezes Fundacji, Rozwoju Badań Społecznych (FuRBS), Ekspert  Zewnętrzny

– Agnieszka Bachórz, Kierownik Zespołu ds. Zarządzania Inteligentnymi Specjalizacjami, Dep. Nadzoru Właścicielskiego
i Gospodarki, UMWM.

Niezależnie od webinarium, w konsultacjach RSI można wziąć udział zgłaszając swoje uwagi pisemnie, poprzez formularz dostępny tutaj.

Pod linkiem znajduje się również projekt Strategii. Konsultacje społeczne trwają do dnia 8 grudnia 2020 r.

Zapraszamy na webinarium!

 

źródło: https://www.innowacyjna.malopolska.pl/decyduj-o-innowacyjnym-obliczu-malopolski/