Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zostań wystawcą podczas ITM Industry Europe 2020!

3 minuty czytania.

Od 3 do 6 listopada br. w Poznaniu odbędą się międzynarodowe targi ITM Industry Europe. Jest to jedna z największych imprez branżowych dla przemysłu 4.0 w Europie i kluczowe miejsce spotkań oraz wymiany technologicznych doświadczeń dla liderów sektora innowacji.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich przedsiębiorstw, ogłasza nabór firm, z pośród których zostaną wybrani reprezentanci Polski na Stoisku Narodowym. Dlatego jeśli działasz na przykład w obszarze automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, produkcji nowoczesnych maszyn lub technologii- ten nabór jest dla Ciebie.

Polskie Stoisko Narodowe to szyld oznaczający solidną markę i doświadczenie, a przede wszystkim bezpośrednie wsparcie polskich przedsiębiorstw przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu. Jest to też niepowtarzalna okazja by pokazać siłę polskiej przedsiębiorczości, wysoką jakość naszych usług i technologiczne zaawansowanie rozwiązań w biznesie.

Doświadczenie polskiego przemysłu 4.0 jest już na tyle dojrzałe, że co raz częściej przyciąga uwagę zagranicznych firm i inwestorów. Udział w Polskim Stoisku Narodowym to unikatowa szansa zaprezentowania swoich osiągnięć oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Rekrutacja trwa do 15 października. Szczegóły naboru, w tym regulamin rekrutacji, dokumenty do pobrania oraz dane kontaktowe dostępne są na stronie PAIH.

Wykaz firm wytypowanych do udziału w Polskim Stoisku Narodowym zostanie ogłoszony 19 października.

źródło: https://www.paih.gov.pl/20201006/rekrutacja_na_itm_europe