Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Jak tworzyć i prezentować ofertę, której nie sposób się oprzeć?

4 minuty czytania.

Czy wiesz co myśli Klient, gdy zaczyna czytać ofertę danej firmy? Czy wiesz czego poszukuje w jej treści? Czy wiesz jak poruszyć jego emocje? Czy potrafisz zjednywać sobie odbiorców, wzbudzać zaufanie, skupiać uwagę?  Wiesz jak skutecznie negocjować warunki cenowe i obronić wartość swojego produktu lub usługi? Czy umiesz skonstruować efektywny komunikat, opracować dobrą historię i zaangażować swoich odbiorców? Znasz praktyki i triki, które pomagają przygotować skuteczną prezentację?

W ramach projektu „Promocja Bioregionu Małopolska (ProBioM-2)” Klaster Lifescience Kraków zaprasza do udziału w cyklu praktycznych warsztatów, prezentujących szereg zagadnień, dzięki którym będziesz dobrze przygotowany do kontaktu z Partnerami z którymi chcesz współpracować.

Program warsztatów został przygotowany z myślą zarówno o początkujących jak i rozwijających się MŚP. Interaktywne spotkania w formie online będą mieć charakter teoretyczno-praktyczny i obejmą następujące tematy:

 • 22.03.2021, godz. 09:00 – 13:15
  Przygotowanie merytoryczne i techniczne oraz prezentacja oferty biznesowej na spotkaniach b2b
 • 23.03.2021, godz. 09:00 – 13:15
  Udział w spotkaniach b2b i negocjowanie opcji i warunków współpracy
 • 29.03.2021, godz. 09:00 – 13:15
  Marketing i sprzedaż, w tym rozpoznanie i badanie rynków docelowych
 • 30.03.2021, godz. 09:00 – 13:15
  Efektywne prezentacje oferty na scenie (StartUp pitching)

Uczestnicy uzyskają praktyczną wiedzę, pozwalającą na wzmocnienie kompetencji niezbędnych dla realizacji strategii internacjonalizacji w przedsiębiorstwie.

W warsztatach mogą brać udział firmy MŚP mające siedzibę lub oddział na terenie województwa małopolskiego, prowadzące działalność w dziedzinach należących do inteligentnych specjalizacji Regionu ze szczególnym naciskiem na sektor life science.

Zainteresowani uczestnictwem proszeni są o kontakt telefoniczny lub e-mailowy:Krzysztof
Zieliński, tel.: 661 109 674, e-mail: krzysztof.zielinski@fii.org.pl

 

źródło: https://lifescience.pl/wydarzenia/jak-tworzyc-i-prezentowac-oferte-ktorej-nie-sposob-sie-oprzec/