Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Wielkanocne targi online!

3 minuty czytania.

Wirtualna mapa oferty świątecznej skierowana jest do przedsiębiorców z terenu Metropolii Krakowskiej, którzy chcieliby pokazać ofertę swoich wyrobów wielkanocnych, tj. na przykład ozdób świątecznych, haftu, pisanek, stroików, potraw wielkanocnych, świątecznych słodkości, zabawek itp.

Co zrobić by znaleźć się na mapie?

By znaleźć się na mapie wystarczy wypełnić krótką ankietę, która dostępna jest tutaj.

W zgłoszeniu należy podać nazwę, adres i dane kontaktowe związane z prowadzoną działalnością oraz określić rodzaj oferowanych produktów. Za pośrednictwem formularza można także dodawać zdjęcia oraz wskazać adres swojej strony internetowej lub profilu w mediach społecznościowych. 

Gdzie będzie można zobaczyć mapę?

Mapa będzie dostępna tutaj. Mapa będzie wirtualnym uzupełnieniem tradycyjnych Targów Wielkanocnych organizowanych corocznie na krakowskim Rynku Głównym, które – mamy nadzieję – będą mogły się odbyć pomimo pandemii, przy zachowaniu wymogów reżimu sanitarnego. Uruchomienie mapy planowane jest na marzec.

Czy za umieszczenie na mapie są pobierane opłaty?

Udział w wielkanocnej odsłonie mapy świątecznej jest w całości bezpłatny.

Pytania związane z wielkanocną odsłoną mapy oraz prośby o aktualizację danych prosimy przesyłać na adres jestemaktywny@um.krakow.pl

 

źródło: business.krakow.pl

To również może Cie zainteresować: